Kasiora jest marką obsługiwaną przez firmę EDIR. Od niedawna oferuje ona szybkie chwilówki bez BIK i bez poręczycieli. Oferta firmy jest jednak znacznie rozszerzona, ponieważ maksymalną kwotą pożyczki jest aż 8000 zł, co jest raczej niespotykane w sektorze firm pożyczkowych, w którym próbuje odnaleźć się „Kasiora”.

Jak wygląda zaciągnięcie pożyczki w firmie Kasiora?

Minimalną kwotą pożyczki jest 300 zł. Maksymalnie w firmie pożyczyć można zaś 8000 zł. Ilość rat można ustalić na: 1 do 96.
Największym plusem pożyczek w „Kasiora” jest niekontaktowanie się firmy z bazami dłużników takimi jak BIK, BIG czy KRD, dzięki temu jest to oferta świetna dla wszystkich osób z negatywną historią kredytową.

Dodatkowo:

  • firma nie wymaga zaświadczenia o zarobkach
  • należy mieć ukończone 18 lat
  • być zameldowanym na terytorium Polski

Jak starać się o pożyczkę?

Wnioskowanie o pożyczkę jest niezwykle proste i należy wykonać tylko kilka kroków. Firma całkowicie uprościła żmudną procedurę, z którą spotykamy się w większości instytucji finansowych:

  1. Krok 1: Należy wypełnić wniosek o pożyczkę, znajdujący się na stronie:
    • http://kasiora.pl/formularz/#form
  2. Krok 2: Należy oczekiwać na decyzję pożyczkową.
  3. Krok 3: Pieniądze wpłacane są na konto pożyczkobiorcy lub oddawane „do ręki” osobiście przy wizycie konsultanta w domu klienta.

Kontakt z firmą

Niestety firma nie zadbała o należyte formy kontaktu dbając o klienta. Umożliwia ona jedynie wysłanie wiadomości e-mail bądź listu:

Dane do korespondencji:
Bandurskiego 66/4
31-515 Kraków

Kontakt mailowy:
bok@kasiora.pl

para liczy finanse

Prześwietlamy ofertę pożyczkową parabanku kasiora.

Opinia o firmie Kasiora

Niestety, trudno ocenić firmę jednoznacznie. Prowadzi ona własny profil na Facebooku, na którym zgromadziła już prawie 700 fanów, jednak nie jest on aktualizowany, a klienci w ogóle nie wypowiadają się na temat firmy:
https://www.facebook.com/Kasiorapl
Witryna samej firmy również nie zachwyca. Utrzymana jest w złym guście, ale przede wszystkim nie zawiera żadnych istotnych informacji dla potencjalnego klienta. Niepokoi nas również to, że na stronie nie ma podanych rzeczywistych danych firmy, w tym numeru REGON czy NIP.
Zapraszamy Państwa do udzielenia własnej opinii. Czy Kaska to prawdziwa i rzetelna firma pożyczkowa, czy ktokolwiek z Państwa dostał pożyczkę właśnie z tej firmy?

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *