Easy-Cash jest stosunkowo stałym graczem na polskim rynku pożyczek chwilówek. Witryna firmy wraz z jej ofertą prezentowana w sieci z pewnością nie zaskakuje, a nawet odstręcza przyszłych klientów. Niestety mocno wpływa to na naszą opinię firmy, ponieważ wydaje się ona całkiem nieprofesjonalna. Zobaczmy jednak, co proponuje swoim klientom…

Easy-Cash

Cechy pożyczki w Easy-Cash prezentują się następująco:

  • pierwsze zobowiązanie jedynie do 500 zł
  • minimalna kwota pożyczki 100 zł
  • termin pożyczkowania: od 5 do 30 dni
  • sprawdzanie klientów w BIK, KRD i BIG

Sposób pożyczkowania w firmie

Sposób pożyczkowania w firmie nie odbiega od standardów wykreślonych przez inne, starsze firmy pożyczkowe. Tradycyjnie klient zobowiązany jest do wypełnienia wniosku oraz przy jego wysyłce do załączenia zeskanowanej kopii dowodu osobistego.
Następnie klient proszony jest o wpłacenieopłaty weryfikacyjnej w kwocie 1 zł. Niestety firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, więc po wpłacie tej symbolicznej złotówki czasem mimo wszystko odmawia klientom możliwości pożyczki.

Koszty pożyczki w Easy-Cash

Poniżej przedstawiamy reprezentatywne koszty pożyczek w firmie, które z pewnością ułatwią Państwu ostateczną opinię o firmie:

Kwota do spłaty:
200 zł
Okres pożyczkowania:
30 dni
Koszt:
30 zł
Kwota do spłaty:
230 zł
Kwota do spłaty:
500 zł
Okres pożyczkowania:
30 dni
Koszt:
75 zł
Kwota do spłaty:
575 zł
Kwota do spłaty:
400 zł
Okres pożyczkowania:
15 dni
Koszt:
36 zł
Kwota do spłaty:
436 zł
Kwota do spłaty:
150 zł
Okres pożyczkowania:
10 dni
Koszt:
9 zł
Kwota do spłaty:
109 zł
Kwota do spłaty:
300 zł
Okres pożyczkowania:
20 dni
Koszt:
34 zł
Kwota do spłaty:
324 zł

Jak widać w załączonych tabelach koszty pożyczek w Easy-Cash nie są wygórowane. Przy mniejszych okresach kredytowania są one wręcz zaskakująco niskie. Z tej strony firma dostaje od nas naprawdę ogromny plus!

rozmowa w biurze

Czy parabank easy-cash to profesjonalna firma pożyczkowa? Wiele na to wskazuje, że jednak nie.

Kontakt z firmą Easy-Cash

Firma proponuje wiele form kontaktu:

Infolinia:
801 055 051

Telefony:
67 3568870 / 67 3568871

Fax:
+48 673878735

E-mail:
info@easy-cash.com.pl
Pomoc techniczna:
it@easy-cash.com.pl

Sumaryczna opinia o Easy-Cash

Według naszej opinii firma jest bardzo nieprofesjonalna, całkowicie nie może się odnaleźć w świecie reklamy internetowej. Witryna z ofertą firmy jest na bardzo niskim poziomie, również prowadzona na Facebboku strona firmy wpływa źle na ostateczny wizerunek firmy:

  • https://www.facebook.com/pages/Easy-Cash/520554651301707

Pracownicy firmy umieszczają na nim masę nieważnych i przeszkadzających gifów oraz obrazków. Wiadomości od firmy pisane są bez zachowania jakichkolwiek zasad, często zawierają proste błędy ortograficzne. Znaleźć można również takie „kwiatki” wśród wypowiedzi firmy jak:

„Przybywamy na pomoc wszystkim, których spotkała taka sytuacja:) zabrakło??? Wyplata za pare dni?? www.easy-cash.com.pl 15 min i po problemie:)” (sic!)

Wydaje nam się to mocno nieprofesjonalne, więc pod względem prezentacji oraz stosunku do klienta oceniamy firmę bardzo słabo. Niemniej jednak klienci oceniają same pożyczki firmy raczej pozytywnie, negatywne oceny wynikają jedynie z nieprzyjęcia wniosku pożyczkowego, nikt jednak nie miał z firmą „większych” problemów.
Zapraszamy Państwa do wygłaszania własnych opinii i komentarzy. Bardzo nam na nich zależy!

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Komentarze

  1. Waldek    

    Polecam. Strona może i kiepska ale pożyczki dobre, szybkie i mało oprocentowane. Bez zarzutów.
    Polecam przejść na stronę (mają nową ofertę) i kliknąć w napis Easy Cash po czym dostaniemy bonusowy kod do super promocji. Bierzesz 2000 a oddajesz 2050! Warto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *