Podobno dobrą firmę pożyczkową można poznać po tym, że ma tysiące klientów wyrażających jak najbardziej pozytywne opinie, doskonale zaprojektowane kampanie marketingowe i wszędzie o niej pełno. Czy właśnie tak jest w przypadku Vivus.pl – serwisu internetowego, za którego pośrednictwem internauci mogą szybko uzyskać pożyczkę przy minimum formalności?

Dane firmowe

Vivus Finanse sp. z o.o. mieści się w Warszawie przy ul. 17 stycznia 56 oraz nie posiada swoich innych oddziałów na terenie Polski. To firma internetowa, prowadząca swoją działalność w sieci i drogą elektroniczną udzielająca pożyczek.
Sposoby kontaktu z firmą również są elektroniczne:

 1. kontakt@vivus.pl – możliwość bezpośredniej rozmowy z konsultantem, doradcą klienta,
 2. +22 206 21 21 – infolinia firmy, gdzie można dowiedzieć się o aktualnej ofercie Vivus.pl i wymogach stawianym potencjalnym klientom,
 3. intuicyjny formularz kontaktowy na stronie firmy, za pośrednictwem którego można poprosić o kontakt e-mailowy lub oddzwonienie w wybranych godzinach.

Oferta Vivus.pl

Na pierwszy plan w ofercie Vivus wychodzi oferta reklamowana szczególnie w telewizji: serwis proponuję udzielenie pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, a więc bez ponoszenia kosztów prowizji i odsetek. W teorii wygląda to więc w ten sposób, że pożyczając na przykład 300zł tyle samo będziemy musieli oddać. Co istotne, wysokość takiego zobowiązania zaciągniętego po raz pierwszy maksymalnie wynosi aż 1200 złotych, co jest zdecydowanym rekordem – żadna inna firma nie oferuje na początek tak dużych pieniędzy i to bez konieczności spłaty odsetek!
Ogółem maksymalna kwota do zobowiązania w Vivus.pl wynosi 2500 złotych i jest dostępna dopiero przy trzeciej pożyczce (druga może być wzięta na maksymalnie 1800 złotych). Firma nie wymaga przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach, wyciągów z bankowego konta czy oświadczeń o zatrudnieniu. Wszystko – bez żadnych ukrytych haczyków – odbywa się w formie internetowej.
Pożyczki udzielane są na okres od jednego dnia do trzydziestu dni, przy czym im dłuższy termin spłaty, tym większe koszty są generowane. Przykładowo pożyczka na 1600 zł zaciągnięta na siedem dni będzie nas kosztowała 1713zł; to samo zobowiązanie na okres 14 dni to już koszt 1747zł; a na okres 30 dni 1824zł.
Serwis umożliwia także przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jeśli z jakichś przyczyn nie jesteśmy w stanie na czas uregulować swoich należności. W tym celu nie trzeba informować o tym pracowników firmy, ale od razu przelać pieniądze na wskazany na stronie oraz w panelu klienta rachunek bankowy – w tytule przelewu zaznaczając, że jest to opłata na przedłużenie. Kwota, jaką musimy zapłacić, widoczna jest od razu przy zaciąganiu pożyczki oraz wyświetlana potem w panelu klienta na stronie. Można również zapytać o to telefonicznie lub e-mailowo.

Zasady udzielania pożyczek

Żeby skorzystać z oferty Vivus.pl nie trzeba składać wizyty w oddziale firmy, ale wystarczy że:

 1. złożysz wniosek przez Internet lub telefonicznie,
 2. w tym celu musisz się najpierw zarejestrować na stronie vivus.pl
 3. wybierzesz interesującą Cię kwotę (maksymalnie 1200, 1800 lub 2500zł w zależności od tego, która to pożyczka)
 4. dokonasz opłaty weryfikacyjnej w wysokości 0,01zł, koniecznie ze swojego indywidualnego konta bankowego – w przeciwnym razie proces weryfikacji zostanie rozpatrzony negatywnie,
 5. wyślij wniosek do konsultanta firmy i czekaj na jego rozpatrzenie; we wniosku podajesz kwotę, o jaką wnioskujesz i termin spłaty,
 6. w zależności od szybkości weryfikacji (jeśli masz konto w PKO, Pekao, Getin Banku, Alior Banku, Millenium Banku, ING lub Banku Pocztowym potrwa to kilka minut) możesz się spodziewać pieniędzy na swoim koncie w czasie od piętnastu minut do dwóch dni roboczych.

Pożyczkę w Vivus.pl – chociaż nie jest przy tym wymagana żadna weryfikacja pod względem osiąganych zarobków – mogą dostać jedynie te osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki: są obywatelami RP i mają tu stałe źródło zameldowania, są w wieku od 20 do 75 lat, zarejestrowali się na stronie vivus.pl i pozytywnie przeszli proces weryfikacji oraz nie widnieją w żadnych rejestrach dłużników i mają spłacone wszystkie dotychczasowe pożyczki w firmie Vivus.

polski złoty

Pieniądze od Vivus to jedna z lepszych opcji pożyczek przez internet.

30zł za poleconego

To firma mająca swoje korzenie poza granicami Polski i świadcząca swoje usługi również na terenie innych państw europejskich. Ich wzorem także tutaj został wprowadzony specjalny program bonusowy, którzy przewiduje, że za każdą poleconą przez nas osobę, która skorzysta z oferty Vivus.pl, otrzymamy 30zł.
Nie ma przy tym żadnych ograniczeń – można zapraszać tylu znajomych, ile się tylko chce, a oni sami mogą brać pożyczki na minimalne kwoty i od razu je spłacać. Tym sposobem wystarczy zaprosić tylko pięć osób do projektu, aby zainkasować 150zł. Przy 10 osobach będzie to już 300zł całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Opinia Vivus.pl

Nie sposób nie ocenić firmy Vivus Finanse i jej portalu Vivus.pl w sposób absolutnie pozytywny. Firma zachwyca na każdym kroku:

 1. ciekawą szatą graficzną, rozbudowanym serwisem z możliwością rejestracji i niezbędnymi informacjami dostępnymi od razu na stronie,
 2. atrakcyjną, niespotykaną ofertą darmowej pierwszej pożyczki do nawet 1200zł,
 3. brakiem weryfikacji źródła dochodu, więc aby wziąć pożyczkę, wystarczy tylko się zarejestrować i zweryfikować swoją tożsamość,
 4. doskonale działającym kalkulatorem pożyczek, który generuje od razu informacje o wszystkich rzeczywistych kosztach ponoszonych podczas spłaty zobowiązania,
 5. pozytywnym oddźwiękiem w mediach i tysiącami zadowolonych klientów.

Vivus to firma, której warto zaufać i skąd można bez żadnych wątpliwości pożyczać pieniądze, zwłaszcza że pierwsza pożyczka nic nas nie kosztuje, a koszty każdej kolejnej są stosunkowo niskie i atrakcyjne w porównaniu z konkurencją.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *