Pożyczki i kredyty jawią się nam jako dobra dla ludzi z uregulowaną historią kredytową. Niekiedy słyszeliśmy o tak zwanych kredytach bez BIK, jednak do końca nie wiemy co to oznacza. A jeśli już mamy tego świadomość, nie wydaje nam się aby osoby z zadłużeniem komorniczym również mogły taką pożyczkę pobrać. Nic bardziej mylnego – pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są jak najbardziej możliwe!

Dlaczego zadłużony z komornikiem może wziąć pożyczkę?

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są możliwe, ponieważ opierają się one na szybkich, uproszczonych pożyczkach bez procedur, w których:

 • Nie weryfikuje się BIK
 • Nie weryfikuje się KRD

Dlatego możliwe jest nawet z zajęciem komorniczym pobranie odpowiedniego zobowiązania do naszych potrzeb. Szybkość i uproszczenie procedury takich pożyczek polega na:

 • Szybkiej formalności, najczęściej on-line, wniosek składamy za pośrednictwem strony WWW
 • Decyzję otrzymuje się najczęściej tego samego dnia, również on-line, przez telefon, lub nawet sms

Jakie firmy oferują ten produkt?

Pożyczki dla zadłużonych, w tym dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi, są domeną parabanków, czyli firm pozabankowych specjalizujących się w szybkich pożyczkach i kredytach. O pożyczkę taką możemy wnioskować w następujących firmach:

 1. ProfiCredit – www.proficredit.pl
  W ProfiCredit możemy otrzymać pożyczkę nawet do 10.000 zł bez BIK. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób z zajęciami komorniczymi. Czas oczekiwania na odpowiedź trwa około 72 godzin. Kwota pożyczana jest maksymalnie na okres 2 lat. Niestety ten parabank pracuje jedynie od 8:00 do 16:00.
 2. Provident – www.provident.pl
  Marka ta znana jest bardzo dużej rzeszy Polaków i istnieje na polskim rynku już od dawna. Także jest to dobry wybór dla osób zadłużonych. Maksymalna kwota zobowiązania sięga 10.000 zł, a maksymalny czas spłaty 90 tygodni. Odpowiedź od firmy otrzymamy w trakcie 24 godzin od złożenia wniosku. Parabank pracuje od 8:00 do 22:00, więc pozostawia swym klientom wiele czasu na złożenie wniosku.
 3. ASA Kredyt – www.asakredyt.pl
 4. Firma pracuje jedynie w godzinach od 8:00 do 16:00 i proponuje jedynie środki do kwoty 3.000 zł. Niewątpliwym plusem firmy jest jednak długi okres pożyczkowania wynoszący 36 miesięcy. Nie jest to tak popularna firma jak dwie powyższe, jednak nadal może być dobrym wyjściem dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Z firmą można się kontaktować za pomocą:

 • Telefon: +48222195915
 • E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl
ludzie w biurze

Pożyczki z komornikiem czy taka możliwość istnieje? Okazuje się, że tak zanim jednak zdecydujemy się na taki krok warto pozyskać jak najwięcej informacji.

Opinie o ProfiCredit, Provident i ASA Kredyt

Wszystkie wymienione powyżej firmy mogą zostać wykorzystane przez pożyczkobiorców z zadłużeniem komorniczym do uregulowania swoich należności finansowych. Użytkownicy sieci chwalą sobie firmę ProfiCredit. Podkreślają szybkość zawarcia transakcji – nawet do pół godziny po wysłaniu wniosku. Cenią sobie również podejście do klienta. Niestety Provident zbiera więcej niepochlebnych opinii, klienci skarżą się na przyznawanie zbyt małych kwot pożyczek, które nie rozwiązują w pełni ich problemów finansowych. Opinie o ASA Kredyt są różne, ale w większej mierze jednak pozytywne. Największą wadą firmy wydaje się mała kwota pożyczkowania – maksymalnie 3.000 zł.

Czy to dobre wyjście z trudnej sytuacji finansowej?

Z pewnością osoby zadłużone komorniczo zastanawiają się nad tym, czy warto pobrać kolejną pożyczkę. Dobrze dobrana pożyczka konsolidacyjno-oddłużeniowa z pewnością pomoże w „wydostaniu się z tarapatów” finansowych. Należy jednak odpowiednio dobrać firmę pozabankową oraz precyzyjnie ustalić umowę, oraz natychmiastowo przeznaczyć pieniądze na spłatę istniejącego zadłużenia komorniczego. Zobowiązania takie z reguły są długoterminowe, dzięki czemu pozostawia się klientom niejako czas na ponowne zarobienie pieniędzy i dopiero spłatę nowego długu.
Zapraszamy Państwa do dyskusji: czy warto pobierać pożyczkę na spłatę istniejących zadłużeń, czy jest to krok nieprzemyślany? Naszym zdaniem takie usługi takie mają sens.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Komentarze

 1. Lancaster    

  Powiem tak te pożyczki dla zadłużonych są zajebiście drogie. W ogóle ktoś pożyczy pieniądze ludziom z zajęciem komorniczym? Na pewno nie polecam firmy ProfiCredit – bardzo wysokie oprocentowanie!!!!

 2. Adam    

  Autor troszkę się myli. Jestem pośrednikiem wszystkich wymienionych firm i zapewniam że żadna z nich nie udzieli pożyczki dla osoby z zadłużeniem komorniczym.

  1. Doradztwo    

   A tutaj się mylisz Adam, własnie Profi udzieli pozyczki jest … klient sie nie przyzna do komornika, bo jak sie przyzna to dadzą mu 200 zł. Aasa tez udzieli dla osoby z komornikiem- chyba od niedawna- ale kwote tylko 1100 zl na 7 m-cy. Mnie takie wnioski dla Klientow przechodzą.

 3. Mikel Artetea    

  profi kredyt za pozyczone 20tys żąda sobie 48tys do oddania. takze nie polecam!!!!!!!!

 4. Mirosław    

  Proszę o poradę wyjścia z pętli finansowej z zajęciami . Zadłużeniem około stu tysięcy Proszę o pomoc

 5. Grzegorz Tuczek    

  No właśnie, Profi Credit jest solidna i to pod wieloma względami.Udziela pożyczek każdemu i pomaga w kłopotach. Po co te negatywne opinie ? 🙂 Nie dość że pomaga to jeszcze pretesje. Mi udzieliła kredyt w wysokości 5000 zł, spłaciłem to błyskawicznie a oprocentowanie jest ok, nie to co w innych tego typu firmach. Ludzie, nie oszukujcie sie 😉

 6. KRZYSZTOF TOBER    

  TAK PROFI CREDIT POŻYCZA.ALE LUDZIE ILE MUSICIE ZWRÓCIĆ.TO JEST ZDZIERSTWO W BIAŁY DZIEŃ.LUDZIE OBUDZCIE SIE.

 7. Jagoda    

  niestety to prawda nie dostałam w żadnej z tych firm a Profi Credit daje 200 zł.

 8. Laura    

  Profi credit to najgorsze bagno nie placzcie sie w to wysokie ubezpieczenie i same dziadostwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *