Chociaż serwisy społecznościowe są dzisiaj jakimś sposobem na weryfikację tożsamości, to jednak tylko jedna firma – właściciel portalu pożyczkowego Kredito24 – zdecydowała się skorzystać z tej możliwości. Dzięki temu sama firma staje się zdecydowanie jedną z najbardziej pro klienckich, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorców, a przy tym posiadającą całkiem atrakcyjną i wartą uwagi ofertę pożyczek przez Internet.

Dane firmowe

Serwis pożyczkowy Kredito24.pl to portal należący do spółki Kredito 24 Polska z siedzibą w Warszawie przy ulicy Chmielnej 19. Support i informacja ofertowa dostępne są dla klientów e-mailowo – info@kredito24.pl lub telefonicznie +22 307 13 31. Prócz tego ogłoszenia firmy wraz z wprowadzanymi nowościami w ofercie można śledzić na jej Facebookowym profilu.

Oferta firmy

Kwota 2000zł to maksymalna wysokość zobowiązania (minimalna 300zł), jaką można uzyskać za pośrednictwem opisywanego portalu. I co ważne, jest ona dostępna już od pierwszej pożyczki, czego nie oferują w zasadzie inne firmy i spółki pożyczkowe (wymagając najpierw spłaty mniejszych zobowiązań). Pieniądze możemy pozyskać na czas od siedmiu do trzydziestu dni, przy czym sami ustalamy dokładny termin – nie jest on odgórnie narzucany przez serwis, np. dłuższy termin dla większych kwot. Klient więc może równie dobrze pożyczyć 300zł na 30 dni, jak i 2000 złotych na 7 dni.
Wartym zauważenia jest również fakt, że jeśli swoją pierwszą pożyczkę spłacimy w ciągu siedmiu dni, to nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów odsetek, a więc całą pożyczkę uzyskamy całkowicie za darmo. W przypadku problemów finansowych, dodatkowych wydatków czy zwyczajnej niemożności spłacenia długu w terminie, Kredito24 oferuje klientom możliwość odpłatnego przedłużenia czasu na spłatę pożyczki. Informacja o kosztach takiego przedłużenia każdorazowo pojawia się w panelu użytkownika po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie.
Oferta skierowana jest do każdego, kto spełnia wymogi określone w regulaminie pożyczek – również dla osób z długami lub widniejących w rejestrach dłużników. Chociaż firma sprawdza KRD oraz BIG i BIK, to nie wpływa to zazwyczaj na wydanie decyzji pożyczkowej, zwłaszcza gdy długi są niewielkie. W takich sytuacjach przedstawiciel firmy może jednak poprosić wnioskodawcę o przekazanie zaświadczenia o dochodach lub wyciągu z konta bankowego.

Dla kogo usługa?

Kredito24 to portal, który nie ma z góry narzuconych sztywnych wymagań, co do osoby pożyczkodawcy – oczywiście konieczne jest podanie niezbędnych danych kontaktowych i ich weryfikacja. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów tego typu nie sprawdzana jest jednak aż tak wnikliwie zdolność kredytowa wnioskodawców oraz ich możliwości finansowe.
Żeby aplikować o udzielenie pożyczki przez Kredito24.pl należy mieć minimum 18 lat, posiadać dowód osobisty i nadany PESEL oraz przebywać na terenie RP. Dodatkowo konieczne jest posiadanie własnego osobistego rachunku bankowego (wymagane do przeprowadzenia procesu weryfikacji) i numeru telefonu komórkowego, na który będą przychodzić powiadomienia od firmy.
Cały proces pożyczkowy sprowadza się do podstawowych kroków: wypełnienia wniosku na stronie Kredito24.pl, przejściu pozytywnie przez proces weryfikacyjny i otrzymaniu przelewu na swoje konto bankowe. Co ciekawe, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, można we wniosku podać link do swojego profilu na Facebooku. Dzięki temu nie tylko zwiększa się swoją wiarygodność, ale można również uzyskać atrakcyjne rabaty.

kalkulator

Kreito24 oferuje kredyty pozabankowe. Jeśli nie możesz lub nie chcesz pożyczyć od banku to masz alternatywę.

Dokumenty i umowa

Chociaż cały proces pożyczkowy odbywa się w formie online – złożenie wniosku, wydanie decyzji, przelanie pieniędzy i spłata długu – to w niektórych przypadkach Kredito24.pl może wymagać przesłania jakichś dokumentów. Zazwyczaj są to zaświadczenia o zarobkach lub wyciągi z kont potwierdzające, że pożyczkobiorca uzyskuje jakichś dochód.
Po udzieleniu pierwszej pożyczki firma wysyła również tradycyjną pocztą umowę, którą pożyczkobiorca jest zobowiązany podpisać i odesłać. W przeciwnym razie nie będzie miał możliwości po raz kolejny zaciągnięcia pożyczki.

Opinia Kredito24

Jako serwis internetowy Kredito24.pl bije na głowę wszystkich swoich konkurentów. Jest rozbudowany i ciekawy pod względem graficznym, przyciąga uwagę i oferuje dostęp do najważniejszych informacji. Jedynym mankamentem jest reklamowy pasek, który wyświetla się u dołu ekranu, utrudniając nawigację po stronie.
Pod względem merytorycznym spółka Kredito24 Polska również wypada doskonale, przygotowując ofertę wartą zainteresowania i dostosowaną do oczekiwań oraz możliwości większości Polaków. Atrakcyjna promocja – pierwszej pożyczki za darmo – oraz równie atrakcyjne opcje uzyskania rabatów dzięki weryfikacji za pomocą Facebooka sprawiają, że Kredito24 staje się portalem bardzo innowacyjnym i trafiającym w gusta swoich klientów.
Moja opinia? Zdecydowanie warto aplikować tu o pożyczkę, która udzielana jest od ręki i to nawet klientom z długami lub negatywną historią w rejestrach dłużników.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *