Nazwa serwisu może w pewnym stopniu mylić – w końcu SMS kojarzy się głównie z telefonami a nie Internetem. SMS365 to jednak kolejny serwis pożyczek mikro, za pośrednictwem którego można w kilkadziesiąt minut pożyczyć od kilkuset do kilku tysięcy złotych bez zbędnych formalności. Coś, co wyróżnia ten serwis na tle innych tego typu to zdecydowanie czas jego działalności na rynku w Polsce.

O firmie

Sms365 jest polską firmą zlokalizowaną w Warszawie przy Alei Niepodległości 69, z którą skontaktować można się e-mailowo (info@sms365.pl), korzystając z formularza na stronie lub pod numerem telefonu +22 1005800.

Dla kogo?

Pożyczka udzielana przez Sms365 kierowana jest do wszystkich obywateli Polski w wieku od 20 do 75 lat (a więc i emerytów), posiadających nadany numer PESEL, własne konto bankowe i numer telefonu komórkowego.
W przypadku pożyczek udzielanym ludziom młodym (do 26. roku życia) nie wymaga się od nich stałego źródła dochodu, mogą to więc być zarówno umowy o dzieło, jak i umowy zlecenia. W przypadku emerytów nie trzeba oczywiście przedstawiać zaświadczenia z pracy, ale wystarczy samo potwierdzenie wysokości emerytury.
Pożyczka udzielana jest bez względu na inne zobowiązania finansowe, można więc wnioskować o nią nawet wtedy, gdy ma się na koncie inne pożyczki i kredyty w bankach lub parabankach.

I na jakich warunkach?

W serwisie SMS365 pożyczki udzielane są internetowo, bezpośrednio przelewem bankowym, a dyspozycja i wniosek mogą być złożone albo poprzez serwis, albo telefonicznie, albo przez wysłanie smsa z informacją o kwocie i terminie spłaty. Wysokość maksymalnej kwoty pożyczki zależy jednak od tego, które to z kolei zobowiązanie zaciągane w tym serwisie:

 1. Pierwsze zobowiązanie może mieć maksymalną wysokość 600zł.
 2. Drugie nie może być większa od 900zł.
 3. Trzecia usługa to z kolei kwota maksymalna w wysokości 1200zł.
 4. Czwarta usługa może wynosić 1500zł.
 5. Piąta usługa zostanie udzielona na kwotę nie większą niż 2000zł, przy czym pożyczki takie nie są udzielane osobom bez stałego źródła dochodu.

Kolejne pożyczki numer sześć, siedem czy dziesięć udzielane są na warunkach indywidualnych, ale ich maksymalna kwota nie może przekraczać 3000 złotych. Zazwyczaj wnioskować mogą o nią jedynie osoby zatrudnione na umowę o pracę, których dochód netto jest wyższy od 1500 złotych.

Strona SMS 365.

Strona formularza zamówieniowego firmy SMS 365. Tu szybko weźmiemy pożyczkę.

30zł za poleconego!

SMS365 oferuje swoim klientom również program lojalnościowy a właściwie system poleceń. Za każdą osobę, którą skłonimy do rejestracji w serwisie i która weźmie w nim pożyczkę, firma wypłaci nam 30zł na nasze konto bankowe a nie na poczet swoich pożyczek, dlatego tak zarobionymi pieniędzmi możemy dowolnie dysponować.

Opinia SMS365

Oceniając firmę Sms365 w sposób całkowicie subiektywny muszę wyróżnić ją za takie plusy jak dostępna umowa pożyczkowa, którą można pobrać ze strony, wysoka kwota pierwszej pożyczki, dostępność oferty dla studentów i ludzi starszych (75lat to maksymalny wiek) i bardzo intuicyjny panel klienta (właściwie jeden z lepszych, z jakimi się spotkałam).
Wśród minusów znajdą się jednak takie elementy jak skomplikowany system kolejnych pożyczek (aby uzyskać pożyczkę na 2000zł trzeba najpierw wziąć cztery inne i je spłacić z odsetkami, co jest mało opłacalne).
Nie mogę również nie docenić bardzo pozytywnego systemu lojalnościowego – wystarczy polecić firmę pięciu znajomym, którzy wezmą w niej pożyczkę (nawet na zwykłe 100zł), a na naszym koncie wyląduje kwota po 30zł od każdego poleconego. Dzięki temu można dosłownie zarabiać na pożyczkach, nawet jeśli samemu się ich nie bierze.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Komentarze

 1. Ekspert_SMS365    

  Witam serdecznie. W imieniu firmy dziękuję za wszystkie miłe słowa i sugestie. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami.
  Pozdrawiam.

 2. paulina_stroj    

  serdecznie polecam sms365, nie bedziecie zawiedzeni! malo formalnosci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *