NetGotówka oferuje pożyczki w niewielkich kwotach od 300 do 700 zł na okres od 2 do 6 tygodni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, a klient spłacający ją w terminie nie ponosi żadnych kosztów dodatkowych. Firma działa jedynie poprzez Internet i nie obsługuje klientów w swojej siedzibie w Warszawie.

Firma uczestniczy w programie „Firma Wiarygodna Finansowo” prowadzonym przez BIG InfoMonitor oraz w programie „Rzetelna Firma” Krajowego Rejestru Długów.

Zasady udzielania pożyczek

Każdy klient ma możliwość odpłatnego przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Aby to zrobić należy zalogować się na swoje konto na stronie www.netgotowka.pl i przejść do sekcji „Twoje pożyczki”, a następnie zaznaczyć funkcję „Przedłuż termin spłaty pożyczki”. Przedłużenie następuje po wykonaniu opłaty. Termin spłaty można maksymalnie przedłużyć 4 razy. Stali klienci mogą otrzymać pożyczkę w wysokości nawet do 1 200 zł.
Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, mieszkającym na terytorium Polski oraz otrzymującym stałe wynagrodzenie.

Koszty reprezentatywne

Koszty ponoszone przez klienta pobierającego pożyczkę w firmie NetGotówka
Wysokość pożyczki [zł]
Okres spłaty [tygodnie]
Kwota do spłaty [zł]
300
2
348
400
3
480
500
4
620
600
5
768
700
6
924

Dodatkowe koszty pożyczek

Przeterminowanie spłaty pożyczki skutkuje naliczeniem dodatkowych kosztów, które w całości musi ponieść klient. Na koszty te składają się odsetki karne oraz opłaty za wezwania do zapłaty. Firma dochodzi swoich praw na drodze sądowej jeśli pożyczka nie jest spłacana od 30 dni. W przypadku przeterminowania pożyczki powyżej 60 dni firma ma prawo wpisać dane klienta do baz dłużników BIG InfoMonitor, KRD BIG i Rejestru Dłużników ERIF BIG.

myszka

Kontakt z NetGotówką

Z firmą można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Pożyczki wypłacane są w tych samych dniach w godzinach od 8:00 do 19:00.

  • Infolinia: 731-830-030
  • E-mail: kontakt@netgotowka.pl
  • Adres: ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa

Czy warto wziąć pożyczkę w NetGotówce?

W Internecie znajduje się niewiele opinii o firmie wystawianych przez jej byłych klientów. Niemniej jednak, NetGotówka przedstawia całkiem ciekawą ofertę, a przy tym umożliwia otrzymanie darmowej pożyczki nawet na sześć tygodni. Kolejnym plusem firmy jest udzielanie pożyczek wszystkim klientom bez limitu wieku.

Rzetelność i wiarygodność firmy potwierdzona jest przy tym licznymi certyfikatami.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *