Pożyczki i kredyty jawią się nam jako dobra dla ludzi z uregulowaną historią kredytową. Niekiedy słyszeliśmy o tak zwanych kredytach bez BIK, jednak do końca nie wiemy co to oznacza. A jeśli już mamy tego świadomość, nie wydaje nam się aby osoby z zadłużeniem komorniczym również mogły taką pożyczkę pobrać. Nic bardziej mylnego – pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są jak najbardziej możliwe!
Jeśli posiadamy zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo iż otrzymamy potrzebną gotówkę. Niektóre firmy nie weryfikują potencjalnych klientów w bazach gospodarczych, co może pomóc w uzyskaniu finansowania. Natomiast inne mogą proponować. tzw. kredyt oddłużeniowy.

Dlaczego zadłużony z komornikiem może wziąć pożyczkę?

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są możliwe, ponieważ opierają się one na szybkich, uproszczonych pożyczkach bez procedur, w których:

 • Nie weryfikuje się BIK czyli Biura Informacji Kredytowej
 • Nie weryfikuje się KRD czyli Krajowego Rejestry Długów

Dlatego możliwe jest nawet z zajęciem komorniczym pobranie odpowiedniego zobowiązania do naszych potrzeb. Szybkość i uproszczenie procedury takich pożyczek polega na:

 • Szybkiej formalności, najczęściej on-line, wniosek składamy za pośrednictwem strony WWW
 • Decyzję otrzymuje się najczęściej tego samego dnia, również on-line, przez telefon, lub nawet sms

Sprawdź szybkie pożyczki pozabankowe przez internet

Nazwa firmyMaksymalna kwota [zł]/okres kredytowania/RRSO [%]Pożyczka za darmo (RRSO = 0%) [zł]Wyślij wniosek
Kuki8 000/30 dni/916,643 000przycisk wniosku
Tani Kredyt6 000/30 dni/1410,333 100przycisk wniosku
LendOn6 000/45 dni/7262 500przycisk wniosku
Wonga20 000/60 miesięcy/18,241 500 za 10 złprzycisk wniosku
Szybka Gotówka7 000/65 dni/3696 000przycisk wniosku
Money Man7 000/12 miesięcy/131,071 500przycisk wniosku
Wandoo5 000/30 dni/1410,332 500przycisk wniosku
Pożyczka Plus8 000/45 dni/735,72 000 za 10 złprzycisk wniosku
Cashsport2 000/6 miesięcy/229-przycisk wniosku
Miloan4 000/30 dni/916,771 500przycisk wniosku
LEWpożyczka3 000/30 dni/1964,993 000przycisk wniosku
Credilo2 500/30 dni/819,12-przycisk wniosku
Credissimo5 000/24 miesiące/99,64-przycisk wniosku
Ferratum10 000/24 miesiące/1032 000przycisk wniosku

Jakie firmy oferują ten produkt?

Pożyczki dla zadłużonych, w tym dla zadłużonych z zajęciami komorniczymi, są domeną parabanków, czyli firm pozabankowych specjalizujących się w szybkich pożyczkach i kredytach. O pożyczkę taką możemy wnioskować w następujących firmach:

  1. ProfiCredit –
   W ProfiCredit możemy otrzymać pożyczkę nawet do 10.000 zł bez BIK. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób z zajęciami komorniczymi. Czas oczekiwania na odpowiedź trwa około 72 godzin. Kwota pożyczana jest maksymalnie na okres 2 lat. Niestety ten parabank pracuje jedynie od 8:00 do 16:00.
  2. Rapida
   Rapida oferuje pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej z gwarantem. Maksymalna kwota zobowiązania finansowego wynosi 25 000 zł, lecz aby ubiegać się o pożyczkę niezbędna jest osoba, która poręczy za wnioskodawcę czyli żyrant. Istotne jest by gwarant posiadał zdolność kredytową do uregulowania pożyczki, jeśli zajdzie taka konieczność.
  3. pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe mogą być świadczona zarówno przed przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Pożyczkodawcą staje się inwestor, który może udostępnić swoje środki finansowe osobom potrzebującym takiego wsparcia. Warunki kredytowania ustalane są indywidualnie pomiędzy oferującym zobowiązanie a tym, który je otrzyma. Z reguły cechują się niskim kosztem obsługi, choć należy być ostrożnym podczas wybierania tego rodzaju produktów. Bowiem w internecie łatwo o oszustów, którzy choć udostępnią nam swoje środki, nałożą tak wysokie oprocentowanie i odsetki, że nie będziemy w stanie ich uregulować.

ludzie w biurze

Pożyczki z komornikiem czy taka możliwość istnieje? Okazuje się, że tak zanim jednak zdecydujemy się na taki krok warto pozyskać jak najwięcej informacji.

Opinie o ProfiCredit, Rapida

Wszystkie wymienione powyżej firmy mogą zostać wykorzystane przez pożyczkobiorców z zadłużeniem komorniczym do uregulowania swoich należności finansowych. Użytkownicy sieci chwalą sobie firmę ProfiCredit. Podkreślają szybkość zawarcia transakcji – nawet do pół godziny po wysłaniu wniosku. Cenią sobie również podejście do klienta. Rapida to firma, która oferuje pożyczki z gwarantem. Dlatego opinie o Rapida są różne. Wielu klientów skarży się na to, że nie mogą samodzielnie aplikować o pożyczkę. Jednak wystarczy mieć poręczyciela by jako dłużnik uzyskać potrzebne pieniądze.

Ponadto warto wspomnieć o kredytach oddłużeniowych. Najczęściej mają one charakter kredytów konsolidacyjnych pozwalających na połączenie różnych zobowiązań finansowych w jeden kredyt. Dzięki temu płacimy mniejszą ratę i mamy dłuży czas na spłatę długu.

Czy to dobre wyjście z trudnej sytuacji finansowej?

Z pewnością osoby zadłużone komorniczo zastanawiają się nad tym, czy warto pobrać kolejną pożyczkę. Dobrze dobrana pożyczka konsolidacyjno-oddłużeniowa z pewnością pomoże w „wydostaniu się z tarapatów” finansowych. Należy jednak odpowiednio dobrać firmę pozabankową oraz precyzyjnie ustalić umowę, oraz natychmiastowo przeznaczyć pieniądze na spłatę istniejącego zadłużenia komorniczego. Zobowiązania takie z reguły są długoterminowe, dzięki czemu pozostawia się klientom niejako czas na ponowne zarobienie pieniędzy i dopiero spłatę nowego długu.
Zapraszamy Państwa do dyskusji: czy warto pobierać pożyczkę na spłatę istniejących zadłużeń, czy jest to krok nieprzemyślany? Naszym zdaniem takie usługi takie mają sens.

Autor

Arkadiusz Pragier

Nazywam się Arkadiusz Pragier i prowadzę portal guldeny.pl. Interesuje się światem finansów od bardzo dawna stąd pomysł na prowadzenie takiej strony. Zapraszam wszystkich do dzielenia się wiadomościami i dyskusję za pośrednictwem komentarzy.

Podobne wpisy

Komentarze

 1. Lancaster    

  Powiem tak te pożyczki dla zadłużonych są zajebiście drogie. W ogóle ktoś pożyczy pieniądze ludziom z zajęciem komorniczym? Na pewno nie polecam firmy ProfiCredit – bardzo wysokie oprocentowanie!!!!

 2. Adam    

  Autor troszkę się myli. Jestem pośrednikiem wszystkich wymienionych firm i zapewniam że żadna z nich nie udzieli pożyczki dla osoby z zadłużeniem komorniczym.

  1. Doradztwo    

   A tutaj się mylisz Adam, własnie Profi udzieli pozyczki jest … klient sie nie przyzna do komornika, bo jak sie przyzna to dadzą mu 200 zł. Aasa tez udzieli dla osoby z komornikiem- chyba od niedawna- ale kwote tylko 1100 zl na 7 m-cy. Mnie takie wnioski dla Klientow przechodzą.

 3. Mikel Artetea    

  profi kredyt za pozyczone 20tys żąda sobie 48tys do oddania. takze nie polecam!!!!!!!!

 4. Mirosław    

  Proszę o poradę wyjścia z pętli finansowej z zajęciami . Zadłużeniem około stu tysięcy Proszę o pomoc

 5. Grzegorz Tuczek    

  No właśnie, Profi Credit jest solidna i to pod wieloma względami.Udziela pożyczek każdemu i pomaga w kłopotach. Po co te negatywne opinie ? 🙂 Nie dość że pomaga to jeszcze pretesje. Mi udzieliła kredyt w wysokości 5000 zł, spłaciłem to błyskawicznie a oprocentowanie jest ok, nie to co w innych tego typu firmach. Ludzie, nie oszukujcie sie 😉

 6. KRZYSZTOF TOBER    

  TAK PROFI CREDIT POŻYCZA.ALE LUDZIE ILE MUSICIE ZWRÓCIĆ.TO JEST ZDZIERSTWO W BIAŁY DZIEŃ.LUDZIE OBUDZCIE SIE.

 7. Jagoda    

  niestety to prawda nie dostałam w żadnej z tych firm a Profi Credit daje 200 zł.

 8. Laura    

  Profi credit to najgorsze bagno nie placzcie sie w to wysokie ubezpieczenie i same dziadostwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *